نوشتن با گچ ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی

نوشتن با گچ: ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی آتش نشانی جلال ملکی وقوع طوفان توصیه های ایمنی

شفراری ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.01.21

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.01.21 /شفراری   ایران | استقلال | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات ..

ادامه مطلب

ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند! / همسر ناصر حجازی

به گزارش خبر ورزشی، مدیر فیفا پیراهنی که روی آن تصویر اسطوره مردمی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پشت آن نامش حک شده است بود را به زن بهناز شفیعی اهدا کرد. به ه..

ادامه مطلب

تشکیل پرونده قضایی جهت مهدی قائدی / دادستان بوشهر خبر داد

به گزارش خبرآنلاین؛ دادستان بوشهر راجع به شرایط پیگیری ها جهت مشخص شدن اوضاع تصادف مهدی قائدی بازیکن استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و فوت یکی از سر..

ادامه مطلب

پنالتی استقلال درست بود/ کارت زرد اول سیف‌اللهی اشتباه بود ، کارشناس داوری

یک کارشناس داوری فوتبال گفت: پنالتی اعلام شده است به سود استقلال در پارس جنوبی درست بود. کارشناس داوری: پنالتی استقلال درست بود/ کارت زرد ا..

ادامه مطلب

تجمع پرافتخارترین‌های غرب آسیا در گروه D با ۵ قهرمانی و ۱۳ فینال

تیم استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم قرار دارد؛ گروهی که تیم‌های حاضر در آن شرایط مطلوبی در لیگ‌های داخلی خود دارند و در آسیا هم از پراف..

ادامه مطلب

خروج بازیکنان از اردو خلاف بزرگی نبود، بخشیدمشان/ آینده‌ام بستگی به پیشنهاد کلوب دارد ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان خاطی تیمش را پیش از دیدار برابر الاهلی جریمه و در ادامه بخشیده است.  برانکو: خروج بازیکنان ا..

ادامه مطلب

یک بازیکن پرسپولیس اجازه خروج از فرودگاه امارات را پیدا نکرد!

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر مشکلی که در روادیدش وجود داشت نتوانست از فرودگاه خارج شود. یک بازیکن پرسپولیس اجازه خروج از فرودگاه امارات را ..

ادامه مطلب

بازیکن سابق پرسپولیس به استقلال خوزستان پیوست

به گزارش ایسنا، رضا کرملاچعب بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که نتوانست در این تیم به موفقیت برسد، با عقد قراردادی یک ساله به عضویت استقلال خوزستان..

ادامه مطلب