نوشتن با گچ ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی

نوشتن با گچ: ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی آتش نشانی جلال ملکی وقوع طوفان توصیه های ایمنی

گت بلاگز خوزستان معارفه و معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی شادگان

طی حکمی بنی تمیم، مدیر اداره راه و شهرسازی شادگان تودیع و رضا شاوردی به عنوان سرپرست تازه این اداره معرفی گردید.

معارفه و معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی شادگان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ نعمت الله آلبوغبیش، معاون فرماندار شادگان عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه مسئولین قدیم و تازه اداره راه و شهرسازی که با حضور معاون اداره کل راه و شهرسازی استان در محل فرمانداری برگزار شد با تاکید بر ضرورت پیگیری بیش از پیش به اوضاع راه های شادگان بیان داشت: شهرستان شادگان در حوزه بزرگراه رتبه دوم بعد از اهواز و در حوزه راه فرعی در رتبه سوم بعد از شهرستان های هندیجان و دشت آزادگان قرار دارد.

عبارات مهم : اداره
وی با تقدیر و تقدیر از فعالیت چند ساله بنی تمیم مدیر سابق اداره راه و شهرسازی شادگان گفت: امیدواریم رضا شاوردی سرپرست تازه این اداره با شناختی که از اوضاع راه های این شهرستان دارد قطعا با حمایت و پشتیبانی اداره کل راه و شهرسازی استان و سایر مسئولان مرتبط اوضاع موجود راه ها را اصلاح بخشد.

آلبوغبیش اذعان داشت: تفویض اختیارات کامل و کافی در کنار مسئولیت لازمه پیشرفت در امور است و می بایست به وسیله مدیر کل راه و شهرسازی استان به سرپرست تازه ابلاغ و با حمایت و پشتیبانی همه جانبه از اداره راه و شهرسازی شهرستان زمینه بهسازی و بازسازی راه های موجود فراهم شود.

معاون فرماندار شادگان خاطرنشان کرد: یکی از عوامل اساسی زیاد کردن تصادفات در این شهرستان، نامطلوب بودن اوضاع راه هاست که باید به طور جدی و اساسی مد نظر قرار گیرد.

وی اظهار داشت: در یک ساله اخیر به رغم کمبود شدید اعتبارات عمرانی، فعالیت قابل قبولی در سطح راه های شهرستان به خاص در بحث آسفالت سازی صورت گرفته که جای تقدیر و تقدیر دارد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اداره | شهرسازی | فرماندار | معاون فرماندار | تودیع ومعارفه | سرپرست جدید | اداره راه و شهرسازی | بنی تمیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog