نوشتن با گچ ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی

نوشتن با گچ: ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی آتش نشانی جلال ملکی وقوع طوفان توصیه های ایمنی

گت بلاگز اصفهان قالیباف از انتخابات کناره‌گیری نمی‌کند

رئیس ستاد انتخابات محمدباقر قالیباف گفت: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در هر شرایطی از مسابقه انتخاباتی کناره گیری نمی کند.

قالیباف از انتخابات کناره‌گیری نمی‌کند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،منصور باقرصاد ‘ امروز در نشست خبری که در اصفهان برگزار شد، افزود: چنانچه قرار بود این نامزد از انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کند از ابتدا شرکت نمی کرد و یا حداقل ستادهای تبلیغاتی خود در استان ها را فعال نمی نمود.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام رئیسی و قالیباف هر دو از جبهه اصولگرایان پای به عرصه مسابقه انتخاباتی گذاشته اند، افزود: حجت الاسلام رئیسی و محمدباقر قالیباف هر دو مورد احترام اصولگرایان هستند و در کنار یکدیگر خواهند ماند ولی محمدباقر قالیباف در هر شرایطی قصد کناره گیری از انتخابات ریاست جمهوری را ندارد.
وی افزود: ستادهای انتخاباتی قالیباف در شهرستان ها، شهرها، شهرک ها و روستاهای استان اصفهان جهت ارائه برنامه های این نامزد ریاست جمهوری تشکیل شده است است و فعالیت های خود را براساس قانون و به دور از بی اخلاقی انجام می دهند.
رئیس ستاد قالیباف در اصفهان اظهارکرد: کمیته های ستاد انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری با عنوان های ‘ بانوان’، ‘ جوانان’، ‘حقوقی’، ‘خیران’، ‘رسانه’ ‘ روحانیون’، ‘ شهر’ و ‘ دِه ‘ ، ‘ فرهنگی’ ،’ ایثارگران ‘ ، ‘ معلولان ‘، ‘ورزش’ ، ‘ اقدام’، ‘ دانشجویان’، ‘ کارمندان’، ‘ کارگران ‘، ‘مداحان ‘، ‘اقشار’، ‘ کشاورزان’، ‘اصناف’ و بازیگران و صورت های معروف با حضور افراد متخصص این حوزه ها تشکیل شده است هست.
وی افزود: در این کمیته ها از راهکارهایی که کارشناسان این حوزه ها و مردم جهت ارائه خدمات بهتر به جامعه، پیشنهاد می کنند، استفاده می شود.
باقرصاد با بیان اینکه تلاش می کنیم مردم را با برنامه های محمدباقر قالیباف آشنا کنیم ، افزود: توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تمام زمینه ها از جمله تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات و برگزاری انتخابات در آرامش کامل و به دور از هیجان کاذب در دستور کار ستادهای انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری هست.
وی اضافه کرد: پرسشها مناطق استان اصفهان به وسیله ستاد انتخاباتی قالیباف در دست احصا و استخراج است تا بعد از استقرار ‘ دولت مردم’ این پرسشها بررسی و تدابیر مورد نیاز جهت حل آنها از سوی دولت اتخاذ شود.
رئیس ستاد قالیباف در استان اصفهان افزود: توجه به اشتغال جوانان، زیاد کردن تولید و واگذاری بعضی امورات تصدی گری دولت به دولت های محلی به منظور تمرکز زدایی و توجه به محرومان و نقاط اجرای طرح های عمرانی در مناطق محروم در برنامه های این نامزد ریاست جمهوری هست.
وی راجع به سیاست های خارجی این نامزد ریاست جمهوری نیز گفت: سیاست های خارجی دولت قالیباف نشات گرفته از سیاست های کلی نظام و رهبر معظم انقلاب خواهد بود.
باقرصاد همچنین توجه به ارزش های انقلاب اسلامی و تقویت این ارزش ها و توجه به قانون اساسی، توجه به پرسشها جوانان و فراهم نمودن زمینه ازدواج و تامین مسکن آنها را از دیگر برنامه های قالیباف بیان کرد
وی با بیان اینکه حفظ نظام با پیشتبانی مردم ممکن هست، افزود: هرکاری که در جهت تقویت فرهنگ اسلامی و اقتصاد مردم انجام می شود، می تواند به حفظ نظام کمک کند.
رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در اصفهان بااشاره به هجمه های دشمن های علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، افزود: توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو موجب تقویت نظام و خنثی کردن اهداف و برنامه های دشمن های می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه 29 اردیبهشت برگزار می شود.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : اسلامی

واژه های کلیدی: اسلامی | اصفهان | قالیباف | انتخابات | ریاست جمهوری | انقلاب اسلامی | ستاد انتخابات | محمدباقر قالیباف | مجلس شورای اسلامی | نامزد ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog