نوشتن با گچ ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی

نوشتن با گچ: ایمنی طوفان ساختمان اصول ایمنی آتش نشانی جلال ملکی وقوع طوفان توصیه های ایمنی

گت بلاگز اخبار بین الملل اروپایی ها برابر سعودی می ایستند؟ ، بن سلمان چه نقشی در انتصابات اخیر در کاخ سفید ایفا می کند؟

الدیار نوشت: همزمان با حضور بندر بن سلطان، مدیر سابق شرکت اطلاعات و امنیت عربستان سعودی در کنار بن سلمان در جریان مراسم شراکت سعودی آمریکایی در ایالات متحده در

اروپایی ها برابر سعودی می ایستند؟ ، بن سلمان چه نقشی در انتصابات اخیر در کاخ سفید ایفا می کند؟

بن سلمان چه نقشی در انتصابات اخیر در کاخ سفید ایفا می کند؟ / اروپایی ها برابر سعودی می ایستند؟

عبارات مهم : آلمان

الدیار نوشت: همزمان با حضور بندر بن سلطان، مدیر سابق شرکت اطلاعات و امنیت عربستان سعودی در کنار بن سلمان در جریان مراسم شراکت سعودی آمریکایی در ایالات متحده در روز پنجشنبه، درست بعد از تغییرات ریشه ای که بن سلمان در سطح فرماندهان ارتش و و مشاوران خود ایجاد کرد، کاخ سفید نیز شاهد تغییرات مهمی بوده، که آخرین آنها ورود جان بولتون به منصب مشاور امنیت ملی ترامپ هست، کسی که از حامیان حمله نظامی به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی محسوب می شود.

به گزارش انتخاب؛ این روزنامه چاپ بیروت در ادامه آورده است: در اینجا مشخص می شود که تغییرات مهمی که ترامپ همزمان با سفر ولی عهد سعودی به لندن و واشنگتن اقدام به إعمال آنها کرده، تصادفی نیست و شاهزاده جوان نقش مهمی را در صحنه تغییرات کاخ سفید ایفا کرده هست. مشاور تازه ترامپ، بدنبال دیدار وی با بن سلمان تعیین شد و در زمانی که ولی عهد سعودی در حال دیدار با جیمس ماتیس بود، ترامپ خبر انتصاب بولتون را در توئیتر منتشر کرد.

در این میان، سوالی مطرح می شود مبنی بر اینکه نقشه تازه خاورمیانه به کدام سو می رود؟ پاسخ روشن است و همانطور که دکتر ولید فارس، از دوستان بولتون در مورد گزینش او بعنوان مشاور امنیت ملی می گوید:«تعیین بولتون بعنوان مشاور امنیت ملی ترامپ، خبری خوشحال کننده جهت اعراب (سعودی) است».

اروپایی ها برابر سعودی می ایستند؟ ، بن سلمان چه نقشی در انتصابات اخیر در کاخ سفید ایفا می کند؟

با این اوصاف، نشانه آینده آمریکا در منطقه مشخص می شود، بازها در لانه سعودی و نیز کاخ سفید لانه کرده اند و اکنون تنها باید در انتظار وقت شروع پرواز این بازها به سمت نشانه باشیم.

عربستان از چند ماه پیش تلاش کرده از کارها مخرب در کشور عزیزمان ایران حمایت کند. ریاض همچنین از برگه سازمانهای تروریستی در مرزهای پاکستان و کشور عزیزمان ایران استفاده کرده هست. با این وجود، عربستان دریافته است که جهت ادامه فعالیت ها در ای راستا نیاز به همراهی آمریکا دارد، همچنانکه بهای این حمایت را در سفر ترامپ به ریاض پرداخته است.

الدیار نوشت: همزمان با حضور بندر بن سلطان، مدیر سابق شرکت اطلاعات و امنیت عربستان سعودی در کنار بن سلمان در جریان مراسم شراکت سعودی آمریکایی در ایالات متحده در

علاوه بر این، میل به آلمان و فرانسه به جدایی از سیطره انگلیس و آمریکا در پرونده های مهم، امری است که سیاستهای متفاوت این دو کشور علیه ایالات متحده در خاورمیانه را تفسیر می کند. این دو کشور اروپایی در بحران قطر در رابطه با عربستان، از قطر حمایت کردند تا شکست قطر در برابر سعودیها به منزله شکست آلمان و فرانسه در برابر آمریکا در منطقه نباشد. مخالفت آلمان و فرانسه با لغو توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران نیز در این راستا قرار می گیرد. ولی آنچه همچون صاعقه ای بر سر آمریکا بود، مخالفت آلمان با درخواست واشنگتن جهت قرار گرفتن حزب الله در لیست سازمانهای تروریستی بود، تا بدهید وسیله مذاکرات بین ایالات متحده، انگلیس، فرانسه و المان در مورد تعدیل در توافق هسته ای، عملا متوقف شود…

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | آمریکا | بولتون | آمریکایی | عربستان سعودی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog